FOTOBUDKA 360

FOTOBUDKA 360 cena

360
fotobudka 360 cena

fotobudka 360 CENA - wybierz opcjĘ dla siebie

Godnym uwagi jest fakt, iż cena naszej fotobudki 360 uzależniona jest tylko i wyłącznie od czasy trwania usługi na danej imprezie. Poniżej przedstawiamy proste i przejrzyste opcje wynajęcia IMPREZY360 na Twoją imprezę. Być może pomożę Ci to w wybraniu odpowiedniej opcji dla Ciebie. Istotne jest to, iż koszt dojazdu w Łodzi wliczony jest w cenę wynajęcia fotobudki. Natomiast koszt dojazdu poza granice Łodzi liczony jest 1zł za kilometr

FOTOBUDKA 360 CENA - wybierz swój pakiet fotobudki 360

Każdy pakiet zawiera oczywiście obsługę asystenta, gadżety dla gości, nielimitowane filmy oraz nielimitowaną wysyłkę filmów

Mini

700zł
Jedna godzina na imprezie
  • każdy pakiet zawiera obsługę asystenta, gadżety, nielimitowane filmy i nielimitowaną wysyłkę

Standard

1000zł
Dwie godziny na imprezie
  • 500 GB Bandwidth
POPULARNY

Max

1300zł
Trzy godziny na imprezie
  • 500 GB Bandwidth

Być może inetersują Cię niestandardowe czasy naszej usługi np. 4 godziny lub więcej? Prosimy wówczas o bezpośredni KONTAKT z nami. 

360

FOTOBUDKA 360 CENA

Reasumjąc: fotobudka 360 jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia wspaniałych wspomnień z imprez, jak również do stworzenia wyjątkowych prezentów dla bliskich. System jest prosty i łatwy w obsłudze, dzięki czemu może być wykorzystywany przez wszystkich.
Jeśli chcesz skorzystać z naszej fotobudki 360, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedni plan dla Ciebie, aby spełnić Twoje oczekiwania.

CENA

Fotobudka 360 na weselu to doskonały sposób na uwiecznienie najlepszych momentów tego wyjątkowego dnia i świetna zabawa dla gości – szczególnie dla tych, którzy lubią filmy i imprezowanie 🙂 Fotobudka 360 na weselu jest łatwa w montażu i obsłudze, a jej ustawienie nie zajmuje dużo czasu. Po skończonej zabawie goście otrzymują pamiątkowe filmiki, które mogą trzymać lub udostępniać innym.

Zabawa weselna

Zabawa urodzinowa z fotobudką 360 to świetna okazja do tego, aby wszyscy bawili się razem. Zazwyczaj fotobudka jest ustawiona w pobliżu parkietu, a goście mają do dyspozycji różne dodatki, takie jak kapelusze, okulary, peruki, strzelające pistolety i inne gadżety. To świetny sposób, aby upamiętnić urodzinową zabawę i przede wszystkim, aby wszyscy bawili się razem.

Zabawa urodzinowa

Organizacja zabawy firmowej (eventu firmowego) z fotobudką 360 jest idealnym sposobem na rozruszanie atmosfery i wprowadzenie wszystkich pracowników firmy w dobry imprezowy nastrój. Fotobudka pozwala uczestnikom zabawy na zrobienie filmików i stworzenie zabawnych pamiątek z imprezy. Nie zwlekaj tylko zarezerwuj fotobudkę od IMPREZA360 już dziasiaj - sprawdź dostępność terminu w KONTAKT

Impreza firmowa